دفتر مرکزی سوله ایران

021-22220266

انبار مرکزی سوله ایران

021-56867200

شماره موبایل مدیریت

09121017171

پست الکترونیک سوله ایران

info@sooleiran.com beigi@sooleiran.com

سوله سازی بانک سوله ایران سوله سازی بانک سوله ایران
27 ارديبهشت 762 Published in سوله Written by 

سوله دست دوم در تهران | هزینه خرید ، فروش ، قیمت سوله ایران

Rate this item
(0 votes)

سوله دست دوم در تهران | هزینه خرید ، فروش ، قیمت سوله ایران

سوله نو و دست دوم مهم ترین سازه صنعتی برای راه اندازی کسب و کار های تلقی می شود و لازم است  در مورد آن اطلاعات کافی داشته باشیم . سوله دست دو  در عین اینکه می تواند راه گشای مشکلات ما در تامین سازه های صنعتی باشد . ریسک های زیادی دارید. 

قیمت گذاری سوله

سوله های دست دوم برای قیمت گذاری از پارامتر های زیادی تبعیت می کنند که در این مقاله تلاش داریم با بیان عوامل موثر بر قیمت سوله نو و دست دوم کاربران گرامی را از نظر سطح اطلاعاتی بالاتر ببریم .

توجه داشته باشید  که قیمت نهایی سوله نو و دست دوم بر اساس نرخ روزانه سازه های فولادی محاسبه شده و ممکن است قیمت اعلام شده برای این سازه ها در پیش فاکتور دارای اعتبار بسیار کوتاه مدتی باشد.

سوله های دست دوم معمولا بر اساس نقشه فنی موجود و میزان کارکرد قبلی و همچنین میزان آسیب در هنگام تخریب سازه اولیه مورد بازسازی قرار می گیرند تا بتوانند به استاندارد های فنی ذکر شده در نقشه فنی سازه دست یابند .

از این رو بایستی در هنگام جمع آوری سازه ها کلیه مراحل مقاوم سازی سوله نو و دست دوم انجام شود و پس از پایان مرحله تعمیرات و ساخت اسکلت فلزی که تحت نظارت مهندسین فنی انجام خواهد شد بایستی رنگ آمیزی سازه با دقت تمام انجام پذیرد.  

اما بد نیست همگام با شناخت سوله های دست دو شناخت بیشتری نسب به راه کارهای دیگر نیز پیدا شود. برای این موضوع می توانید با ما همراه باشید.

 09121017171 - 02122220266

سوله دست دوم در تهران | هزینه خرید ، فروش ، قیمت سوله ایران

کیفیت سوله

عوامل زیادی وجود دارند که ساخت سوله نو را به عنوان یک اولویت مطرح می کنند. که از مهمترین این عوامل امنیت و پایداری و کیفیت است . آنچه در این جا مطرح است  بالابردن کیفیت و پایداری سازه ها برای استفاده مجدد تحت عنوان سوله دست دوم مطرح می شود. 

هزینه طراحی و ساخت سوله نو برای بسیاری از مراکز تجاری و کارگاه های تولیدی قابل تامین نیست و می تواند مشکلات زیادی را به همراه داشته باشد.

از این رو با توجه  به نوسانات بازار فولاد و تغییرات قیمتی آن نمی توان تمرکز زیادی روی سوله های نو داشت . چرا که می توان از راه کارهایی استفاده کرد که هزینه کمتری برای راه اندازی پرداخت شود . در صورت تامبن زیر ساخت ها و بالابردن توان بازسازی و مهندسی سازه میتوان از سوله دست دوم و باز سازی سوله هایی که قبلا کار می کرده اند استفاده کرد . این راه کار علاوه بر مزایا چالش هایی نیز در پیش رو دارند که می بایست با ان ها آشنا شد.

تامین سوله

توان تامین سوله ها شاید به علت پیچیدگی بازسازی تعمیرات فرایند ساده ای نباشد . از این رو نیاز است تا با توجه  توان بالای فنی و مهندسی مورد نیاز فرایند بازسازی و ترمیم سوله توسط شرکت های با توان فنی بالا و برخوردار از نیروی مهندسی انجام پذیرد.

بانک سوله ایران با بهره گیری از نیروی های فنی و مهندسی و همچنین تیم های اجرایی متعدد و مراکز دپو متعدد در ایران توانسته است خود را در زمره شرکت های با توان بالا قرار دهد. از این رو با بهره گیری از دانش فنی و مهندسی فرایند اصلاح و ترمیم بخش های آسیب دیده در این مرکز با دقت بالا و بر اساس نقشه سازه انجام می گیرد و اقدامات لازم در جهت ترمیم سازه با نظارت مهندسین مجرب انجام می پذیرد. 

 

09121017171 - 02122220266

قیمت سوله دست دوم

 جهت اطلاعات بیشتر در مورد کارخانه ساخت اسکلت فلزی به لینک آن مراجعه نمایید.

قیمت انواع سوله

سازه های فلزی ساختمانی در انواع مختلفی وجود دارند و با نام های تجاری مختلفی خرید و فروش می شوند که هریک بیانگر یک نوع خاص از سوله های فلزی هستند انتخاب مناسب ترین سازه فلزی می تواند بسته به نوع فعالیت مد نظر برای اجرا در نظر گرفته شود. اگر قصد خرید سوله نو و یا خرید سوله نو و دست دوم داشته باشید در گام اول باید این موارد را بدانید . 

 • قیمت سوله تک دهانه به صورت ۸

 • قیمت سوله ، دو یا چند دهنه با ستون مشترک به صورت ۸۸ یا ۸۸۸ یا ۸۸۸۸
 • هزینه سوله دو دهانه

 • سوله نو و دست دوم قوسی
 • سوله نو و دست دوم چند ضلعی

کارشناسان فروش بانک سوله ایران پاسخگوی سوالات شما در زمینه خرید و قیمت انواع سوله های دست دوم خواهند بود 

 

09121017171 - 02122220266

عوامل موثر در قیمت سوله

قیمت تمام شده ساخت سوله ، به عوامل مختلفی از جمله موارد زیر بستگی دارد :

زمین محل اجرای سوله :

زمین و نوع فشردگی خاک ، جنوبی یا شمالی بودن ، گرم و خشک یا مرطوب بودن ، میزان شیب زمین ، طول و عرض زمین و میزان خاک برداری و خاکریزی ، در قیمت تمام شده سوله تاثیر بسیار زیادی دارد. بنابراین می بایست قبل از شروع ساخت سوله ، این عوامل را باید مد نظر قرار داده و بررسی های لازم را بعمل آورد.

ارتفاع و دهانه سوله :

متراژ ، ارتفاع و دهانه سوله و همچنین طول ساخت سالن سوله نیز با توجه به میزان مصرف ستون و رفتر ها و همچنین پوشش های سقف ، می تواند متغیر باشد. همچنین نوع کاربری ساخت سالن سوله اعم از ورزشی ، دامداری ، انبار و غیره نیز می تواند در قیمت سوله تاثیر گزار باشد.

نو یا دست دوم بودن سوله :

سوله های نو با توجه به نوع سفارش مشتری و به صورت اسپیشال برای وی ساخته می شوند ، در نتیجه هزینه های ساخت سوله نو ، هزینه های طراحی و نقشه کشی را نیز به همراه خود دارند. اما سوله های دست دوم و از پیش ساخته ، به جهت آماده بودن از قیمت بسیار پائین تری نسبت به سوله های نو برخودار هستند همچنین هزینه های نقشه کشی و طراحی را نیز ندارند.

متریال ساخت سوله :

نوع مواد استفاده در ساخت سوله نیز بر قیمت آن تاثیر گذار می باشد. در مناطق جغرافیایی کوهستانی با بارش باران و برف زیاد ، نیاز به سوله های سنگین با تیرورق های ضخیم می باشد تا در مقابل بار مرده و بار برفی که بر آن وارد می شود مقاومت نماید. در حالی که در مناطق گرمسیری نیازی به سوله های سنگین نمی باشد.

 سوله دست دوم در تهران | هزینه خرید ، فروش ، قیمت سوله ایران

طراحی سوله

امر طراحی سوله کاری است تخصصی و بسیار دقیق، فاکتورهای مهمی در طراحی دخیل هستند که بی‌توجهی به آنها می‌تواند هم هزینه گزافی را به سازنده تحمیل کند که صرفه اقتصادی را زیر سؤال می‌برد و هم ممکن است نتیجه معکوس داده و استحکام و پایداری سازه را تضعیف نماید و موجب ایجاد حوادث جبران ناپذیر گردد. برای طراحی سوله اطلاعات زیر مطلوب است:

بارگذاری برای بار مرده، بار برف و بار نامتقارن
بارگذاری جانبی سوله شامل بار باد و زلزله
بارگذاری جرثقیل برای سوله

آیا جرثقیل در طراحی سوله در نظر گرفته شود یا خیر؟ (بله : محاسبه بار دینامیکی جرثقیل)
ضریب منطقه‌ای، رفتار و اهمیت برای سوله
ارتفاع جانبی سوله و ارتفاع دیوار
دهانه و طول سوله
تعداد قاب‌های طولی سوله
درز انقطاع
محاسبه ضریب طول مؤثر
درصد شیب سقف سوله
پوشش مورد نظر سقف سوله (ساندویچ پنل یا ورق گالوانیزه و توری مرغی)
تنش مجاز خاک منطقه موردنظر و نوع زمین ساختگاه
نحوه کنترل جابجایی
طراحی اتصالات و بیس پلیت برای سوله
طراحی تیر حمال جرثقیل
طراحی پرلین‌ها به کمک نرم‌افزار
طراحی میل مهار(sag rod)
ارائه طرحی با حداقل دورریز ورق
ارائه دفترچه محاسبات کامل سوله
کنترل کیفیت اعضاء در برابر نیروهای موضعی و تعبیه سخت‌ کننده در صورت نیاز راهنمایی جهت انتخاب صحیح مقاطع غیر منشوری با توجه کاربری سوله ساختمان سوله شامل ستون، رفتر، پرلین، استرات، وال پست، بادبند، سگراد، سینه بند، پیچ و مهره و سایبان می‌باشد.

سوله دست دوم در تهران | هزینه خرید ، فروش ، قیمت سوله ایران

در طراحی و ساخت سوله عوامل بسیار زیادی دخیل هستند و این کار امری است بسیار حرفه ای و تخصصی که علاوه بر تجهیزات تخصصی ، نیاز به نیرو کار ماهر و با تجربه دارد. در غیر اینصورت می تواند هزینه های بسیار گزافی را هم برای تولید کننده و هم برای مصرف کننده در پی داشته باشد.

نوع ورق های مورد استفاده در ساخت و همچنین میزان کنترل کیفیت در هنگام ساخت نیز می تواند بر طراحی و ساخت سوله تاثیر مثبت داشته باشد.

بانک سوله ایران آماده ارائه مشاوره و راهنمایی رایگان در خصوص انواع سوله می باشد. ما آمادگی تولید انواع سوله در اندازه ها و دهانه های مختلف را داریم. با ما تماس بگیرید :

02122220266

فروش سوله پیش ساخته آماده نصب

سوله های پیش ساخته یا سوله آماده به سوله هایی گفته می شود که در اندازه های مختلف در شرکت بانک سوله ایران از قبل ساخته شده و آماده نصب هستند. بسیاری از مشتریان به دلیل کمبود زمان و با هدف تسریع در ساخت و اتمام پروژه ، نیاز به استفاده از سوله های پیش ساخته دارند. سوله های آماده بانک سوله ایران با دهانه های 10 تا 60 متر و در ارتفاع های 3 ، 6 و 8 متر تولید و آماده تحویل به مشتریان محترم و نصب در محل پروژه می باشد.

تمام سوله های ساخته شده توسط این شرکت ، بعد از انجام محاسبات تخصصی ساخت سوله ، طراحی و با استفاده از جدید ترین دستگاه های برش و جوشکاری تولید می شوند. سوله های تولید بانک سوله ایران با تیرورق های استاندارد فولادی تولید می شوند.

این شرکت با هدف ارائه خدمات به مشتریان و کارفرمایان محترم و حفظ سرمایه ایشان ، تمام تلاش خود را به کار گرفته است که بالاترین کیفیت ساخت سوله را با مناسب ترین قیمت تولید و تحویل مشتریان نماید. با انجام هماهنگی های لازم ، مشتریان محترم می توانند با حضور در کارخانه تولید سوله ، از نوع تیرورق های مورد استفاده ، روال کاری ساخت ، نحوه رنگ کاری و اندازه های مورد نظر خود دیدن بعمل آورده و سفارش خود را ثبت نمایند.

بارگزاری سوله

ترکیبات بارگزاری دخیل در طراحی سوله به شرح زیر هستند:

بار مرده سوله
بار برف سوله
بار باد سوله
بار زلزله سوله
بارهای خاص در سوله
بارهای جرثقیل در سوله

09121017171 - 02122220266

سوله دست دوم در تهران | هزینه خرید ، فروش ، قیمت سوله ایران

سوله نیمه سنگین

سوله نیمه سنگین به آن دسته از سوله هایی گفته می شود که در مقایسه با سوله های سبک و سازه های فلزی خرپایی ، وزن بیشتری دارند. به همین جهت به این نوع سازه ها ، سوله های نیمه سنگین گفته می شود.

سوله های نیمه سنگین از لحاظ ضخامت و نوع متریال مورد استفاده در آن ، نسبت به سایر سوله ها از مقاومت بالایی برخوردار هستند. در نتیجه این ویژگی باعث بالا رفتن وزن و در نتیجه استحکام آن می شود.

ساختار سوله های نیمه سنگین بصورت ستون های موازی با سقف شیب دار می باشد. شیب موجود در شرایط جفرافیایی مختلف باعث کاهش فشار ناشی از عوامل مختلف از جمله بار برف ، فشار باد و ... می شود.

سوله های نیمه سنگین بصورت پیش ساخته تولید شده و در کمترین زمان ممکن قابلیت نصب شدن در محل را دارند. پیش ساخته بودن این نوع سوله ها باعث بالا رفتن سرعت اجرای کار ، کاهش زمان انجام پروژه و در نتیجه صرفه جویی در هزینه ها می گردد. این مزیت باعث می شود که کارفرما درگیر ساخت و ساز های اضافه و سردرگمی های ناشی از کار نشود. شرکت سوله ساز هم سوله های پیش ساخته را در کمترین زمان ممکن تحویل نموده و در محل نصب می نماید.

قیمت ارزان سوله نیمه سنگین

سوله های سنگین در زمان فروش بصورت وزنی بفروش می رسند ، در نتیجه وزن بالا می تواند هزینه های کلی را نیز افزایش دهد. اما سوله های نیمه سنگین توسط شرکت سوله ایران بصورت متراژی بفروش می رسند. در نتیجه سوله نیمه سنـگین تفاوت قابل توجهی از نظر قیمتی با سوله های سنگین دارد.

شرکت بانک سوله ایران ، یکی از متخصصین طراحی و تولید سوله نیمه سنگین در کشور است این شرکت با اتکا به سال ها تجربه ، تولید سوله های نیمه سنگین را در بالاترین سطح کیفی انجام و به مشتریان محترم عرضه می نماید. جهت ثبت سفارش و استعلام قیمت با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

02122220266   -   09121017171

سوله دست دوم در تهران | هزینه خرید ، فروش ، قیمت سوله ایران

هزینه ساخت سوله نیمه سنگین

نکته مهمی که در ساخت سوله وجود دارد این است که هزینه های ساخت یک سوله با اسکلت فلزی نیمه سنگین چقدر است؟ کارفرمایان چگونه می توانند باکیفیت ترین سوله را با کمترین قیمت خریداری کنند ؟ خرید سوله های نیمه سنگین چه مزایایی برای کارفرما خواهد داشت؟

هزینه ساخت سوله با توجه به نوع پروژه ، نوع کاربری سوله و شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه که موجب نوسانات قیمت متریال سوله می شود می تواند متفاوت باشد.

لازم بذکر است که با در نظر گرفتن همه این شرایط ، شرکت بانک سوله ایران علاوه بر داشتن کمترین قیمت های موجود نسبت به سایر رقبا ، با ارائه نکات اساسی و مهم در ساخت و اجرای سوله ، می تواند هزینه های ساخت سوله شما مشتریان محترم را 20 تا 30 درصد کاهش دهد.

ما با تخصصی کردن روال ساخت سوله ، و با استفاده از دستگاه های مدرن برشکاری و جوش اسکلت فلزی سوله ، توانسته ایم هزینه های ساخت را پائین بیاوریم. در نتیجه این عوامل باعث کاهش قیمت کلی سوله و ارائه اسکلت سوله با قیمت های بسیار پائین تر نسبت به دیگران شده است.

02122220266

استعلام قیمت سوله

مشتریان و کارفرمایان محترم می توانند جهت استعلام قیمت سوله ، همچنین بازدید از کارخانه سوله با شماره های اعلام شده تماس حاصل نمایند.

لازم بذکر است که جهت استعلام قیمت سوله می بایست از موارد زیر اطلاع کافی داشته باشید تا ما بتوانیم راحت تر پاسخگوی نیازهای شما عزیزان باشیم.

 1. ابعاد سوله
 2. طول سوله
 3. دهانه سوله
 4. نوع فنداسیون اجرا شده
 5. نوع کاربری سوله

سوله دست دوم در تهران | هزینه خرید ، فروش ، قیمت سوله ایران

ویژگی های سوله نیمه سنگین

سوله های نیمه سنگین دارای ویژگی های زیادی هستن که همه این موارد دلیلی بر استفاده از این نوع سازه ها شده است. بطوری که هر روز بر تهداد ساختمان های ساخته با سوله نیمه سنگین افزوده می شود.

 1. قیمت پائین سوله نیمه سنگین ، قیمت یک سازه فلزی مهم ترین عامل در بحث ساخت و ساز است و با توجه به اینکه این نوع سازه ها با متراژ بفروش می رسند در نتیجه قیمت پائین تری نسبت به سازه های سنگین دارند.
 2. نصب سریع سوله ، هر اندازه که زمان نصب سوله کم تر باشد ، اجرای پروژه سریع تر بوده و در نتیجه در بحث هزینه نیز برای کارفرما صرفه جویی به همراه خواهد داشت.
 3. مقاومت بالا ، سوله ها نیمه سنگین به جهت استفاده از ورق های فولادی در ساخت آن مقاومت و استحکام بالایی دارند
 4. زیبایی ظاهری ، ساده بودن و در عین حال رنگ آمیزی مناسب آن باعث ایجاد زیبایی در ساخت سازه می شود
 5. قابلیت جابجایی ، به دلیل اینکه اسکلت های نیمه سنگین از طریق اتصالات پیچ و مهره به همدیگر وصل می شوند ، در نتیجه در صورت نیاز به جابجایی به راحت قابل مونتاژ مجدد هستند.

سوله های این شرکت تماماً دمونتاژ شده و در انبارهای مجموعه دپو شده است کلیه سوله ها با رنگ آمیزی مجدد و در حد نو تحویل می گردد و از نظر ریالی صرفه جویی چشمگیری برای خریدار صورت می گیرد.

چنانچه بهر دلیلی می بایست کار نصب سوله شما بسرعت انجام شود مطمئن باشید بانک سوله ایران بهترین انتخاب برای تحویل فوری سوله دست دوم شماست و با در اختیار داشتن 15 اکیپ نصاب سوله سریعترین زمانبندی را برای نصب سوله شما در سراسر کشور ارائه می دهد.

‎این مجموعه در حال حاضر بیش از 250 هزار متر سوله نو و سوله دست دوم در انبار های خود بصورت آماده تحویل موجود دارد و از این حیث و از لحاظ قیمت در سراسر کشور بی نظیر است. در صورت وجود طرح های خاص برای طراحی و ساخت سوله می بتوانید از مشاورین مجرب بانک درخواست راهنمایی داشته باشید. 

شرکت بانک سوله ایران ، به عنوان بزرگ ترین مرکز تخصصی تولید سوله ، تحویل فوری انواع سوله در تمام نقاط ایران و کلانشهرهای کشور را دارد. این شرکت تضمین کیفیت محصولات تولیدی خود را به عنوان یکی از اهداف اصلی خود قرار داده است. با ما می توانید هزینه های ساخت سوله خود را تا 25 درصد نسبت به سایر شرکت های سوله ساز کاهش دهید. قیمت مناسب سوله های از پیش ساخته بانک سوله ایران ، اعتماد و اطمینان شما را جلب خواهد کرد. 

قیمت فروش سوله در تهران ، کرج ، شیراز ، ساخت سوله دست دوم اصفهان ، سوله پیش ساخته مشهد ، سوله دست دوم تبریز ، کیش ، عراق 

 

09121017171 - 02122220266

  برای آشنایی با سایر خدمات مجموعه بانک سوله ایران می توانید با ما در وب سایت این شرکت همراه باشید. 

 

Last modified on چهارشنبه, 24 مهر 1398 15:32

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

دفتر مرکزی سوله ایران

021-22220266

انبار مرکزی سوله ایران

021-56867200

شماره موبایل مدیریت

09121017171

پست الکترونیک سوله ایران

Info@Sooleiran.com Beigi@Sooleiran.com