دفتر مرکزی سوله ایران

021-22220266

انبار مرکزی سوله ایران

021-56867200

شماره موبایل مدیریت

09121017171

پست الکترونیک سوله ایران

info@sooleiran.com beigi@sooleiran.com

سوله ایران - 09121017171

سوله ایران - 09121017171

اسکلت فلزی یا بتنی

امروزه ساختار اصلی ساخت و سازهای شهری و صنعتی به دو صورت کلی سازه های فلزی و بتنی می باشد. که هر کدام از این روش ها مزایای و معایب خاص خود را دارند. اما بطور کلی استفاده از اسکلت فلزی ساختمان در سازه های شهری و صنعتی که بیشتر کارخانجات را شامل می شود به دلایل ذیل متداول تر است.

با توجه به قیمت زمین و نقدینگی سرمایه ای که در پروسه ساخت ساختمان بلوکه می شود از دست دادن هر یک روز زمان در ساخت و ساز به معنی از دست دادن میلیون ها تومان سرمایه می باشد. به همین دلیل استفاده از اسکلت فلزی و بهره بردن از مزیت سرعت ساخت در پروژه های مسکونی می تواند در مجموع سود بسیار بیشتری را برای کارفرما و سازنده تامین نماید و عملاً اسکلت بتنی با توجه به زمانبر بودن و خواب سرمایه بالا (اعم از تعداد زیاد نیروی انسانی ، استهلاک تجهیزات و ... ) ، توجیه اقتصادی ندارد.

 اسکلت فلزی

ساخت اسکلت فلزی

مجموعه بانک سوله ایران با در اختیار داشتن 5 کارخانه مجهز تولید اسکلت فلزی و دارا بودن تیم متخصص طراحی و ساخت ، یکی از بزرگترین تولید کنندگان انواع اسکلت فلزی ساختمان و استراکچرهای صنعتی می باشد. و در سریع ترین زمان توان انجام پروژه های ساخت و نصب اسکلت فلزی را در سراسر ایران و با بکارگیری پیشرفته ترین ماشین آلات دارد.


جهت مشاوره و راهنمایی رایگان با ما تماس بگیرید : 02122220266   -   09121017171استراکچر فلزی ساختمان

در ساخت و سازهای شهری و صنعتی ، استفاده از استراکچر فلزی ساختمان بخصوص بصورت پیش ساخته برتری های زیادی می تواند نسبت به اسکلت بتنی داشته باشد.

  • میزان مقاومت اسکلت های فلزی بیشتر می باشد. به همین دلیل در ساخت سوله و ساختمان های بزرگ استفاده از این سازه های فلزی بیشتر است.
  • اسکلت های فلزی از ساختار یکنواخت و منظمی برخوردار هستند.
  • قابلیت شکل پذیری سازه های فلزی باعث شده است که پرتی و زوایای زاید در شکل ظاهری ساختمان نیز حذف گردد.
  • اسکلت فلزی ساختمان قابلیت مقاوم سازی و اصلاح سازه در مراتب بعدی را دارد.
  • ساخت اسکلت فلزی ، بخصوص زمانی که ستون ها و ردیف های آن از پیش ساخته باشد بسیار سریع و راحت بوده و دردسر های کمتری را هم نسبت به اجرای بتنی دارد.
  • استفاده از اسکلت های فلزی پیش ساخته که توسط شرکت های معتبر ساخته و آماده شده اند می تواند روال کاری کار را بهبود دهد.

وجود شرکتی چون بانک سوله ایران که با تکیه بر توانایی فنی و تخصصی پرسنل خود و با بکارگیری جدید ترین تجهیزات و تکنولوژی های ساخت سوله و تولید اسکلت فلزی ، می تواند آرامش خاطر مشتریان محترم را هم از لحاظ کیفیت بالای کار و هم از لحاظ رعایت نکات فنی و مهندسی تامین نماید.

شاید برای شما سوال پیش آید که اسکلت های فلزی پیش ساخته تولیدی شرکت بانک سوله ایران چه ویژگی های دارند؟

پیش ساخته بودن استراکچر فلزی ساختمان باعث می شود که تغییر و اصلاح در قسمت های مختلف اسکلت فلزی براحتی قابل اجرا بوده و بتوان تغییرات مد نظر را در اسرع وقت انجام داد.

همچنین در هنگام خرید اسکلت فلزی پیش ساخته ، می توان با حضور در واحد تولیدی این شرکت ، نوع تیر ورق های بکار برده شده در آن ، نوع جوش  و اتصالات آن را قبل از خرید و در کارخانه تولیدی مشاهده و با اطمینان بیشتری اقدام به خرید نمود.

ساخت اسکلت فلزی

هزینه ساخت اسکلت فلزی با سازه بتنی

شاید هزینه مهم ترین قسمت اجرای یک پروژه باشد. اگر بخواهیم از جهت هزینه ساختار بتنی را با اسکلت فلزی ساختمان مقایسه کنیم بطور دقیق نتوان گفت که هزینه کدام یک نسبت به دیگری کمتر است. زیرا عوامل بسیار زیادی وجود دارد که مقایسه را سخت تر می کند.

اما در حالت کلی هزینه های خرید سیمان ، میلگرد و قالب بندی آرماتور در مقایسه با اسکلت فلزی تا حدودی پایین تر می باشد اما نیروی انسانی مورد نیاز جهت اجرای پروژه های بتنی ، تجهیزات مختلف بتن ریزی و زمان بر بودن اجرای این پروژه ها ، هزینه های سربار و از همه مهم تر خواب سرمایه ، سایر هزینه های اجرای اسکلت بتنی را نسبت به هزینه های ساخت اسکلت فلزی چند برابر می کند.

در سازه های صنعتی ، استفاده از اسکلت فلزی پیش ساخته ، که بر اساس اصول مهندسی ساخته شده است هزینه های اجرای انواع اسکلت فلطزی ساختمان و سوله واحد های صنعتی را بسیار پایین تر می آورد. مجموعه بانک سوله ایران توانسته است با راه اندازی خط تولید انبوه انواع اسکلت فلزی ساختمان و سوله ، هزینه های تولید آن را تا حدود زیادی کاهش دهد که این امر صرفاً با هدف جلب رضایت مشتریان محترم انجام می گیرد.

بطور کلی ساخت پروژه های صنعتی با استفاده از سازه های بتنی هم از لحاظ هزینه ای و هم از لحاظ زمانی مقرون به صرفه نیست.

ساخت استراکچر فلزی

سرعت ساخت اسکلت فلزی

زمان اجرای اسکلت فلزی ساختمان به عوامل مختلفی از جمله حجم پروژه ، میزان تجهیزات ، تعداد نیروی کار و غیره بستگی دارد. در هنگام اجرای پروژه های ساختمانی ، بعد از پی ریزی ، خرید سازه فلزی از پیش ساخته می بایست اتفاق بیوفتد. زمان اجرای کلی پروژه را تا حد بسیار زیادی کاهش می دهد. زیرا تمام قطعات و ستون ها بصورت پیش ساخته تامین شده و صرفا زمان جهت نصب اتصالات و یا جوشکاری استفاده می شود.

اما در سازه های بتنی مواردی اعم از خم کردن میلگرد ها ، بافت میلگرد ها به یکدیگر ، قالب بندی جهت بتن ریزی ، بتن ریزی که می بایست بصورت ممتد اتفاق بیافتد ، زمان لازم برای خشک شدن و آبیاری بتن و غیره خود باعث می شود که زمانی اجرای پروژه طولانی گردد.

تعداد نیروی مورد نیاز جهت اجرای پروژه ساختمانی و صنعتی چقدر است؟

ساخت اسکلت فلزی با توجه به اینکه تعدد اجرای آن نسبت به سازه های بتنی زیاد است توسط پیمانکاران و مهندسین ناظر باتجربه ای صورت می گیرد که در این حوزه فعالیت نموده اند و با توجه به تعدد این نوع سازه ها ، تعداد نیروهای متخصص و غیر متخصص در این حوزه زیاد می باشد.

اما سازه های بتنی ، نیاز به حساسیت بیشتر ، تخصص بیشتر (در زمینه آرماتور بندی و ترکیب سیمان و بتن ریزی) و ظرافت کاری بیشتری دارند و با توجه به تعداد کمتر این نوع سازه ها در مقایسه با اسکلت های فلزی ، نیروهای فنی به مراتب کمتری در این حوزه وجود دارد. و گاهاً روال اجرایی کار را با مشکلاتی روبرو می کند.

در سازه های بتنی به نیروهایی چون آرماتور بند ، کارگر ساختمانی ، چندین نفر بتن کار ، قالب بند ، و ... نیاز است اما در نصب استراکچر فلزی ساختمان بصورت پیش ساخته ، صرفاً دو یا سه نفر جوشکار و یا فیکس کننده اتصالات نیاز می باشد. که این موضوع علاوه بر کند شدن روند اجرای پروژه ، نیاز به نظارت بیشتر و هزینه های جاری بیشتری دارد.

ساخت اسکلت ساختمان

در خصوص اسکلت های فلزی صنعتی و سوله های از پیش ساخته شده ، ذکر این نکته لازم و ضروری است مجموعه بانک سوله ایران به عنوان یکی از تولید کنندگان با سابقه در این حوزه ، می تواند در تمامی شهر های ایران عوامل نصب سازه های فلزی پیش ساخته صنعتی را در اختیار مشتریان محترم قرار دهد یا به ایشان معرفی نماید. لذا خریداران محترم اسکلت های فلزی آماده ، می توانند با خیال راحت تری نسبت به خرید این نوع سازه ها اقدام نمایند.

ماندگاری اسکلت فلزی بیشتر است یا بتنی ؟

امروزه در حالت کلی برای سازه های فلزی و بتنی عمری بین 80 تا صد سال را در نظر می گیرند. اما در خصوص ماندگاری نوع اسکلت هم باید گفت که عوامل مختلفی از جمله شرایط آب و هوایی و غیره می تواند تاثیر داشته باشد. در مناطق مرطوب ، سازه های بتنی ماندگاری بیشتری از خود نشان داده اند و در مناطق گرم و خشک ، اسکلت های فلزی . اما این مورد یک شاخص نسبی است و نمی توان با قطعیت در مورد آن اظهار نظر کرد.

اسکلت های فلزی تولیدی این شرکت در صورت نیاز با عملیات سند بلاست و پوشش Coatting با بهترین رنگ های اپوکسی و زینک کرومات عایق بندی می شوند و قطعا این عامل ماندگاری بسیار بیشتر اسکلت های تولیدی پیش ساخته را نسبت به سازه های بتنی تضمین می نماید.

وزن کدام سازه بیشتر است ؟

ضریبی بعنوان مقاومت در واحد وزن وجود دارد، و هر چقدر رقم این ضریب بیشتر باشد یعنی مقاومت بیشتری حاصل می شود.  که در اسکلت فلزی ساختمان این ضریب بزرگتر از اسکلت بتنی است. به عبارت دیگر مقاومت قابل تحمل توسط یک کیلوگرم اسکلت فلزی بیشتر از یک کیلوگرم اسکلت بتنی است. در هر متر مربع ساختمان، با اسکلت فلزی (با احتساب متراژ کلیه واحدها و پارکینگ و راه پله) 250 تا 390 کیلوگرم تیر آهن استفاده می شود، اما این عدد برای ساختمان با اسکلت بتنی بین 480 تا 780 کیلوگرم در هر متر مربع است.

یکی از مزیت های شرکت بانک سوله ایران و شرکت ساختمانی مهر جاوید بکارگیری مهندسین مجرب جهت طراحی سازه با بهترین حالت وزنی است که باعث بالا رفتن میزان مقاومت و در عین حال کاهش هزینه های کارفرمایان محترم شده است.

بنابراین ساخت اسکلت فلزی ، نصف اسکلت بتنی وزن دارد. در هر متر مربع ساختمان با اسکلت فلزی 80 تا 130 کیلوگرم آهن استفاده می شود، اما در ساختمان های بتنی وزن اسکلت در هر متر مکعب سازه 160 تا 250 کیلوگرم است.


جهت مشاوره و راهنمایی رایگان با ما تماس بگیرید : 02122220266   -   09121017171


ساخت اسکلت فلزی ساختمان

مساحت اشغال شده کدام سازه کمتر است ؟

مساحت اشغال شده به فضایی گفته می شود که توسط اسکلت فلزی اشغال می شود اما قابل استفاده توسط ساکنین نیست. به عبارت دیگر سطح مقطع در سازه های بتنی تقریبا دوبرابر اسکلت فلزی ساختمان است. در نتیجه این عامل باعث می شود که فضای بیشتری از ساختمان استفاده شود ، زیبایی ساختمان کاهش پیدا کرده و فضای مرده و پرت زیادی ایجاد می شود.

بکارگیری طراحان متخصص در زمینه طراحی اسکلت های فلزی شهری و صنعتی، و استفاده از جدیدی ترین نرم افزارهای طراحی باعث شده است که اسکلت های فلزی طراحی و ساخته این شرکت با کمترین میزان پرتی و کمترین میزان فضای اشغال شده را داشته باشد.

اسکلت فلزی

محدودیت های نصب

نصب اسکلت فلزی ساخته شده در کارخانه بدلیل آماده بودن تمام اتصالات و ملزومات در شرایط جوی مختلف می تواند انجام شود و محدودیت های کمتری دارد، اما اسکلت بتنی در دماهای بسیار پایین بدلیل یخ زدگی بتن و بارندگی های شدید بدلیل اختلال در بتن ریزی و ... قابلیت اجرایی شدن را ندارد.

هدر رفت مصالح کدام سازه بیشتر است؟

بطور کلی استراکچر فلزی ساختمان بدلیل از پیش ساخته بودن و آماده بودن قطعات ، هدر رفت مصالح بسیار پایینی نسبت به سازه های بتنی دارند.

اسکلت فلزی یا بتنی

ارزش کلی کدام سازه بیشتر است؟

ارزش ساخت اسکلت فلزی به مراتب بیشتر از سازه های بتنی است. در نتیجه در یک جمع بندی کلی می توان به این مورد اشاره کرد که سازه های فلزی ساختمانی و صنعتی به مراتب دارای ویژگی ها و برتری های بسیاری می باشد.


قیمت اسکلت فلزی

قیمت ساخت اسکلت فلزی

02122220266   -   09121017171

شرکت بازرگانی بین المللی ساتراپ تجارت در زمینه صادرات و واردات کالا ، ترخیص کالا از گمرک ، ترخیص خودرو، اخذ مجوزات بازرگانی ترخیص کالا و مشاوره بازرگانی خرید و فروش بین المللی ، در ایران فعالیت میکند. گروه بازرگانی ساتراپ تجارت همیشه سعی نموده است که بتواند به عنوان یک طرف تجاری متعهد و امین خدمات درخواستی مشتریان خود را به نحو احسن انجام داده و تضمین می نماید که مراحل کار تا حصول نتیجه با نهایت دقت و در کمال اطمینان انجام پذیرد.

بازرگانی ساتراپ تجارت چهارچوب کاری خود را در بدو تاسیس شرکت بر این اصل نهاده است که خدمات خود را براساس اصول علمی و رعایت موازین قانونی این حوزه اجرایی نماید. بازرگانی ساتراپ تجارت همواره کوشیده است کیفیت خدمات خود را ارتقاء داده و در روند اجرایی کار همکاران و مشاورانی تحصیل کرده با حوزه کاری مربوطه ، با تجربه و حرفه ای جذب نماید. منشور حرفه ای و خط مشی ساتراپ تجارت مبنی بر ارائه هرچه بهترین خدمات ، مطابق با نیازهای مشتریان بنا نهاده شده است. این مجموعه با سابقه درخشان در ترخیص و انجام انواع خدمات گمرکی كالا از تامی گمرکات کشور، آماده ارائه كلیه خدمات بازرگانی امن و پایدار می باشد .

.

صادرات و واردات و ترخیص کالا از گمرک

یک تجارت بین المللی امن و مطمئن

بازرگانی بین المللی ساتراپ تجارت در خدمت شماست

22220266  -  021

معرفی نکاتی از ساخت اسکلت فلزی

در این مقاله به معرفی نکاتی مهم از ساخت اسکلت فلزی خواهیم پرداخت با ما همراه باشید تا با خدمات ویژه بانک سوله ایران آشنا شوید . از این رو در گام نخست خدمات کلیدی بانک سوله ایران را معرفی خواهیم کرد. 

سوله دست دوم 

ساخت سوله 

 

ساخت اسکلت فلزی

بسیاری از مردم بر این باورند که استفاده از ساختمان های اسکلت فلزی میتواند برای آنها بسیار هزینه بر تر و همیچنین در دراز مدت برای آنها ایمنی کمتری را رقم خواهد زد.

اما لازم است که شما به این نکته توجه داشته باشید که ساخت اسکلت فلزی شما به چه منظور خواهد بود.همانطور که در سطح شهر میبینید بسیاری از سوله دست دوم موجود در شهر از این اسکلت فلزی ها استفاده کرده اند.

بسیار خب ما در این مطلب برای شماپاسخ هایی درباره این مشکلات در نظر خواهیم گرفت اما لازم است که پیش از بررسی این مشکلات کمی درباره ساخت اسکلت فلزی ، سوله دست دوم ، اسکلت فلزی و موارد دیگر در سایت ما اطلاعات کسب کنید.

به دلیل اینکه یکی از مصالح  پر کاربرد در ساختمان سازی اسکلت است و از جهت دیگری اسکلت اکثر ساختمان ها یا فلزی یا بتنی است آشنایی با مراحل ساخت اسکلت فلزی در تصمیم گیری کادر اجرایی و مهندسین بسیارموثر میباشد.

سوله دست دوم

Image result for ‫اسکلت فلزی‬‎

مهم ترین نکات برای ساخت اسکلت فلزی

ساخت اسکلت فلزی از جمله موارد مهندسی است که هر کسی توانایی ساخت و یا حتی نقشه کشی برای آنرا ندارد.

این سازه ها یکی از پرکاربرد ترین نوع سازه ها در دنیای امروز ماست که لازم است شما کمی درباره آنها اطلاعات کسب کنید.پس ما ادامه این مطلب را برای شما درباره این موضوع تنظیم خواهیم کرد.اما شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر از خدمات ما به لینک های زیر نیز سر بزنید:

سوله دست دوم

ساخت اسکلت فلزی

ساخت سوله

سوله ارزان

 

یکی از مهم ترین وکلیدی ترین نکاتی که باید به آن بسیار توجه کرد مقاوم بودن زمین مورد نظر است تا توانایی تحمل نیروی وزن ثقلی ساختمان را داشته باشد. و ساختمان دچار نشست نشود.

در این راستا مهندسین مربوطه می بایست ابتدا عملیات بررسی مقاومت فشاری زمین را انجام دهند. برای انجام این عملیات از خاک طبقات مختلف زمین نمونه برداری کرده و آنرا جهت تحمل بار به آزمایشگاه می فرستند.

پس از این که آزمایشگاه اقدام به مشخص نمودن مقاومت فشاری خاک نمود‌، مهندس طبق این مقاومت فشاری خاک محاسبه پی سازی را انجام می‌دهد. که هر چه این عدد کوچکتر باشد، باید ابعاد پی بزرگتر و هر چه این عدد بزرگتر باشد ابعاد پی بزرگتر می‌شود که معمولاً این عدد نزدیک به یک کیلوگرم بر سانتیمتر مربع است.

سوله دست دوم در یک نگاه 

سبک ترین نوع سازه ی فلزی سوله است که بسیار سریع قابل اجراست. جالب است بدانید نامگذاری این نوع سازه برگرفته است از شخصی به همین نام که اولین بار این نوع سازه را طراحی و اجرا کرد.

سقف تمامی سوله های اجرایی به صورت شیبدار است.

به علت مزایای زیادی که سوله دارد از جمله سبک بودن،سریع الاجرا بودن،و کم هزینه بودن  در دنیا بسیار رواج دارد.

 

مراحل اجرای سوله : شامل محاسبات ، نقشه های اجرای کامل ، برش ورق ، مونتاژ ، جوش ، شات بلاست و رنگ آميزی ، حمل و نصب مي باشد

انواع مختلف سوله

سوله می تواند با ستون های مشترک و ابعاد و کاربردهای مختلف ساخته و اجرا گردد.

سوله تکی : به سوله ای گفته می شود که بدون داشتن ستون وسط قابل نصب و اجرا می گردد.

سوله زوجی : به سوله ای گفته می شود که با داشتن يک ستون وسط قابل نصب و اجرا می گردد.

سوله زوجی با چند ستون مشترک : به سوله ای گفته می شود با چندين ستون مشترک قابل نصب و اجرا می گردد

سوله دارای طبقات : به سوله ای گفته می شود دارای نيم طبقه جهت مصارف کارگاهی ، انبار ، اداری و .... که می تواند دارای طبقات بيشتری هم باشد.

سوله دارای جرثقيل : به سوله‌ای گفته می شود که دارای جرثقيل سقفی درون کارگاهی که در کليه سازه‌های مختلف سوله قابل اجرا می باشد.

برای اطلاع از قیمت سوله دست دوم ، سوله ارزان ، سوله آماده میتوانید به سایر صفحات این سایت سر بزنید.

قیمت ساخت سوله 

قیمت سوله دست دوم 

قیمت ساخت اسکلت فلزی

سوله در يک نگاه کلی

  ساخت سوله به عنوان یکی از مهم ترین  چالش های این روز های صنایع محسوب می شود . چرا که قیمت ساخت سوله می تواند پارامتر بسیار مهم ی در انتخاب نوع سازه باشد. از این رو میتوان با توجه به این موارد و با توجه به  و قیمت ساخت سوله و هم چنین قیمت سوله دست دوم و با در نظر گرفتن هزینه ساخت سوله استفاده از سوله میتواند توجیه پذیر باشد. 

 شرکت سوله ایران  با درنظر گرفتن قدرت فنی و  توان اجرایی این مجموعه خدمات زیر را ارئه میدهد 

 

خرید سوله دست دوم 

فروش اسکلت فلزی 

فروش سوله دست دوم 

هزینه ساخت سوله 

قابلیت های سوله های فلزی


سبک ترین نوع سازه ی فلزی سوله است که بسیار سریع قابل اجراست. جالب است بدانید نامگذاری این نوع سازه برگرفته است از شخصی به همین نام که اولین بار این نوع سازه را طراحی و اجرا کرد

.

سقف تمامی سوله های اجرایی به صورت شیبدار است.
به علت مزایای زیادی که سوله دارد از جمله سبک بودن،سریع الاجرا بودن،و کم هزینه بودن در دنیا بسیار رواج دارد.

مراحل اجرای سوله : شامل محاسبات ، نقشه های اجرای کامل ، برش ورق ، مونتاژ ، جوش ، شات بلاست و رنگ آميزی ، حمل و نصب مي باشد


انواع مختلف سوله


سوله می تواند با ستون های مشترک و ابعاد و کاربردهای مختلف ساخته و اجرا گردد.


سوله تکی : به سوله ای گفته می شود که بدون داشتن ستون وسط قابل نصب و اجرا می گردد.(8)
سوله زوجی : به سوله ای گفته می شود که با داشتن يک ستون وسط قابل نصب و اجرا می گردد.(88)
سوله زوجی با چند ستون مشترک : به سوله ای گفته می شود با چندين ستون مشترک قابل نصب و اجرا می گردد.(888)
سوله دارای طبقات : به سوله ای گفته می شود دارای نيم طبقه جهت مصارف کارگاهی ، انبار ، اداری و .... که می تواند دارای طبقات بيشتری هم باشد.

سوله دارای جرثقيل : به سوله‌ای گفته می شود که دارای جرثقيل سقفی درون کارگاهی که در کليه سازه‌های مختلف سوله قابل اجرا می باشد

قیمت سوله دست دوم

قیمت ساخت اسکلت فلزی

قیمت ساخت سوله 

فروش سوله دست دوم  در کیش | قیمت ساخت سوله در کیش

کیش به عنوان یکی از مراکز تفریحی مهم و برجسته در ایران محسوب می شود. از این رو ساخت مراکز تفریحی و تجاری در این جزیره زیبایی رونق فراوانی دارد . 

بانک سوله ایران تولید کننده سوله دست دوم و همچنین تولید کننده اسکلت فلزی در ایران خدمات ساخت سوله و همچنین ساخت اسکلت فلزی را در کیش انجام داده و شما عزیزان میتوانید خدمات زیر را از بانک سوله ایران درخواست کنید 

ساخت اسکلت فلزی

سوله دست دوم

ساخت سوله 

ساخت سوله در کیش 

در کیش سابقه ی ساخت سوله  از سال های دور تا به امروز زیاد بوده و این شرکتهای ساخت اسکلت فلزی در کیش  مدام از افراد متخصص که در زمینه ی عمران  و معماری و تاسیسات تحصیلات دارند دعوت به کار میکند .

این متخصصین مدیریت اجرایی در زیبا سازی شهر کیش را برعهده دارند و با تمام نیرو ومهارت و طبق اجرای قانونی و رعایت اصول مهم در زمینه ی اسکلت فلزی و ساخت سازه های دیگر در این زمینه اقدام میکنند .

  با توجه به نیاز بالای این بخش از کشور به سازه های فلزی از مهم ترین فاکتور های مورد توجه سرمایه گذاران ساخت سوله و همچنین ساخت اسکلت فلزی با عنوان سوله ارزان است از این رو قیمت از مهم ترین فاکتور های فعالیت  در شرکت های سوله سازی در این منتطقه محسوب میشود.  در زیر میتوانید در این باره اطلاعات بیشتری کسب کنید . 

سوله ارزان 

از ویژگی مهم این شرکتها ارائه ی خدمات امنیتی برای مسولین و کارکنان و استفاده از مشاورین برای هرقسمت از مراحل ساخت  و رفع تمام مسائل حقوقی و برآوردن نیاز و کم کردن و پرداخت هزینه برای هر برنامه به موقع و اجرا و . .نصب کار هستند

 

ساخت اسکلت فلزی در کیش 

کیش جزء مراکز مهم در ساخت اسکلت فلزی و ارائه سوله دست دوم و فروش سوله دست دوم  مطرح در صنعت است . غیر از سوله سازی برای شهرهای دیگر در زیباسازی و نمای کیش توجه خاصی دارد.

این شهر در زمینه ی ساخت و ساز از رونق بالایی برخوردار است.

در مورد شرکتهای خاصی که در کیش وجود دارد دلیل مطرح بودن آنها تخصص در اجرای قوانین و ایجاد رضایت در مشتری است . بینظیر بودن کیفیت ساخت سوله ،قیمت مناسب ،شرایط پرداخت آسان ، امکان بازدید مشتری از مکان و سوله ،تحویل سریع و آسان و بسیاری از مواردی که خاص بودن این شرکتها را نشان میدهد.

 

.مصالحی که در این شرکتها بکار میرود زیر نظر کادر فنی قرار دارد. و در ارائه ی هر خدمتی مثل سوله های انبار و صنعتی و سوله های مختلف با قیمتهای مناسب در سطح کیش وارائه ی  زمینهای بزرگ  و دیگر خدمات است.

قیمت سوله دست دوم 
قیمت ساخت سوله 
قیمت ساخت اسکلت فلزی

 خرید و فروش سوله دست دوم در تهران

سوله دست دوم در تهران نیز به مانند سایر مراکز استان ها کاربردهای زیادی دارد . از این رو همواره شرکت های زیادی در این زمینه در این شهر

فعالیت دارند. اما آیا به راستی همه عرضه کنندگان سوله های دست دوم به راستی سوله دست دوم میفروشند؟

این سوالی است که تعداد زیادی از ما با ان رو به رو هستند ، چرا که بسیاری از شرکت ها با استفاده از ضایعات آهن اقدام به ساخت سوله کرده و آن را به عنوان سوله دست دوم معرفی میکنند. 

این موضوع از آن جایی که قیمت ساخت سوله نیازمندبهره گیری از اقسام خاصی از فولاد و همچنین بهره گیری از علم مهندسی سازه است ، عموما سازه های ساخته شده نه با کیفیت هستند و نه قابل اعتماد . 

بانک سوله ایران به عنوان بزرگترین خریدار و فروشنده سوله دست دوم به عنوان یکی از فعالان بزرگ در زمینه سازه های فلزی شناخته می شود ، که ازجمله خدمات آن میتوان به موارد زیر اشاره کرد. 

سوله دست دوم 

ساخت اسکلت فلزی

ساخت سوله 

 

سوله دست دوم در شیراز

سوله دست دوم در تهران

بانک سوله ایران به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های دمونتاژ سوله های دست دوم در شهرهای مختلف ایران و دارای 15 اکیپ مختلف در سراسر کشور برای خدمت رسانی ، و همچنین دارای بیش از 250 هزار متر سوله در کارخانه های خود آماده است تا بهترین خدمات را به سرمایه داران یاری برساند .

چرا فروش سوله دست دوم در تهران

با توجه به پیشرفت شهرستان تهران و وجود صاحبان سرمایه در این شهر سوله ایران بهترین خدمات را میتواند با ارزانترین قیمت به افراد دهد و فروش سوله دست دوم در تهران را با کیفیتی مناسب در اختیار افرادی که نیازمند ساخت سوله هستند قرار دهد.

  • خرید سوله دست دوم در تهران
  • سوله دست دوم در تهران
  • فروش سوله دست دوم ارزان در تهران
  • قیمت سوله دست دوم در تهران

جهت اطلاع از توضیحات بیشتر در مورد سوله دست دوم در تهران با ما تماس حاصل نمایید.

دفتر مرکزی : (021)22220266

‎انبار مرکزی (021)-56867200

شماره تماس مدیریت : 09121017171

 برای آشنایی با خدمات بانک سوله ایران میتوانید به بخش های مختلف وب سایت سر بزنید یا با کارشناسان ما در ارتباط باشیدو از خدمات مشاوره رایگان این مجموعه بهره مند شوید. 

مراحل ساخت اسکلت فلزی  

خرید و فروش سوله دست دوم در تهران - خرید و فروش سوله دست دوم در تهران

فروش سوله دست دوم در تهران - خرید سوله دست دوم در تهران - قیمت سوله دست دوم در تهران - 

کیفیت و نظارت بر ساخت اسکلت های فلزی

در مورد ساخت اسکلت های فلزی غیر از فرایند ساخت آنها باید مطالب و نکاتی را در مورد کیفیت و نظارت بر این سازه ها را بدانید و انتخاب دقیق و درست را داشته باشید.

اطلاعاتی که در این زمینه وجود دارد به این گونه است که متخصصین و مهندسین  ماهر بر نظارت و کیفیت این سازه ها باید در مورد سازه ها بررسی کرده و تاییده های ساخت و ساز را ابلاغ کند . از این رو باید توانایی های شرکت ها در هنگام سفارش ساخت اسکلت فلزی مورد ارزیابی قرار بگیرد.

  شرکت های ارائه دهنده خدمات ساخت اسکلت فلزی و دیگر سازه هیا فولادی بایستی با در اختیار داشتن مهندسان و ناظران مجرب به طور پیگیرانه خدمات خود را در زمینه ی نظارت اسکلت فلزی و نظارت جوش به کلیه مشتریان و کاربران گرامی ارائه دهد.

ارائه خدمات مشاوره ای در زمان ساخت اسکلت فلزی جهت بالا رفتن میزان آگاهی کاربران از استاندارد ها ، محدودیت ها و باید های این صنعت به صورت رایگان توسط بانک سوله ایران انجام میگیرد. برای درخواست خدمات مشاوره می توانید از واحد های زیر درخواست خود را ارسال کنید.

مشاوره ساخت سوله

مشاوره خرید سوله دست دوم

مشاوره ساخت اسکلت فلزی

استاندارد های مهم در ساخت اسکلت فلزی جوشی

پایه واساس تمام برنامه های کنترل کیفیت سازه ها و اجزای ساخته شده فلزی با روش های جوشکاری ، بازرسی جوش می باشد .

کدها واستانداردها به منظور کسب اطمینان از عملکرد مناسب اتصالات جوشی در شرایط سرویس ، غالباً اشاراتی نسبت به انجام بازرسی چشمی جوش و محدوده پذیرش عیوب در بازرس چشمی دارند.

در طی فرایند برپایی سازه چک کردن سازه و نحوه فعالیت ها باید به طور منظم توسط مهندسین ناظر بر عملیات بررسی شده و پیگیری های لازم در خصوص کیفیت سازه مورد ارزیابی قرار گیرد.

 

در شرکت هایی که به ساخت اسکلت های فلزی معروف هستند در مورد ساخت این سازه ها با کادر مجرب اقدام به فعالیتهایی و برنامه هایی در زمینه ی ساخت اسکلت فلزی و بررسی هزینه های آن در شرایطی که در خواست کننده مورد نظر داشته باشد ارائه میدهد. .

اگر قصد راه اندازی مجتمع های ساختمانی با سازه های فلزی ، سوله و یا استفاده از خدمات نظارتی در حوزه ی جوش و اسکلت فلزی دارید می توانید از شرکت های مختلف در این زمینه بهره ی زیادی را ببرید امروزه پارامتر سرعت در ساخت سازه های صنعتی در دهه های اخیر بسیار مهم شده است که این مهم با انتخاب اسکلت فلزی تا قدری محقق خواهد شد

 

 سوله دست دوم 

ساخت سوله

قابلیت های سوله سبک قوسی

در مورد ساخت سوله سبک قوسی در محتوای قبلی وب سایت با عنوان آشنایی با ساخت سوله قوسی آشنا شدیم و فهمیدیم که از نوع سوله های سبک بشار میرود .

در مورد این سوله ها اطلاعاتی را در نظر گرفته اییم که برای شما در این مطلب قرار میدهیم . بخصوص در مورد جابجایی این سوله ها که بسیار مفید و ارزشمند هستند .

 در این مورد شما باید بدانید که این سوله های سبک قوسی در زمانی که نیاز به جابه جایی سوله باشد این نوع سوله های قوسی تیر ورقی به دلیل اجرای کل پروژه از جمله پوشش و عایق کاری و کلیه اتصالات سازه به صورت پیچ و مهره ای اجرا میگردد.

 با وجود پرسنل ماهر و امکانات لازم جهت این کار که در کشور ما به سهولت یافت می شود با کمترین هزینه دمونتاژ و در هر نقطه از کشور و یا خارج از کشور قابلیت جابجایی و نصب مجدد را دارد.

از این رو میتوان از ان به عنوان سوله دست دوم نیز بهره برد. کافیست که با توجه به نیاز های پروژه برنامه ریزی های لازم در جهت بازسازی و ترمیم سازه را انجام داد

هزینه دمونتاژ و نصب این نوع سوله ها معادل 3 تا 5 درصد کل سازه می باشد و هزینه حمل ونقل سوله های پیچ و مهره ای بنابر بعد مسافت تعیین میگردد.

که البته این معیاری دقیق و دائمی برای این کار نیست و میتواند برای شرکت های مختلف متغیر باشد. کافیست با واحد فروش بانک سوله ایران تماس بگیرید تا اطلاعات لازم در اختیار شما قرار گیرد.

ساخت سوله

سوله دست دوم

ساخت اسکلت فلزی

در صورتی که در سوله های مشابه ماندد ubm و پروفیلی جوشی و فضا کار چنین امکانی وجود ندارد.  چراکه عملا نیاز به جرثقیل های سنگین دارد و جابجایی به مناطق دوردست به دلیل غیر قابل تغییر بودن ابعاد سوله غیر ممکن است.

 در سوله های پروفیلی جوشی به دلیل برشکاری و پرت مصالح و هزینه بالای دمونتاژ این نوع سوله ها عملا مقرون به صرفه نیست.

در این نوع سوله ها هزینه دمونتاژ و نصب سوله به صورت مجدد بین 30 تا 100 درصد کل سازه می باشد

با دریافت مشاوره پیش از خرید میتوانید هنگام خرید خیالی آسوده داشته باشید. چرا که مشاوران بانک سوله ایران شما را برای خرید بهتر راهنمایی خواهند کرد.

مشاوره خرید سوله دست دوم

مشاوره ساخت اسکلت فلزی

مشاوره ساخت سوله

آشنایی با ساخت سوله قوسی

با ساخت سوله و چگونگی طراحی آن آشنا هستید. در وب سایت بانک سوله ایران تلاش کرده ایم تا اطلاعات کامل در این زمینه را در اختیار مخاطبان قراردهیم . این اطلاعات در سه بخش کلی دسته بندی می شوند و بنابر کاربرد ها دسته بندی می شوند. میتوانید در این بخش ها با این موارد بیشتر آشنا شوید.

ساخت سوله

سوله دست دوم

ساخت اسکلت فلزی

ساخت سوله سبک قوسی 

 میدانید که این سوله ها در بسیاری از قسمتهای مختلف در سطح ایران ساخته میشود و اهمیت زیادی دارد. این سوله ها از بهترین سازه های صنعتی بشار میروند و کاربرد بسیاری نیز دارند . از این رو تمایل به در اختیار داشتن سوله مناسب با قیمت مناسب همواره وجود دارد . از این رو در بسیاری از موارد ساخت سوله اولویت خود را از دست داده و اولویت به سمت سوله دست دوم خواهد رفت .

البته نکته قابل توجه در این بخش استفاده از خدمات مشاوره ای است که به ما امکان میدهد بهترین انتخاب را داشته باشیم.  از این رو کارشناسان بانک سوله ایران به شما یاری خواهند داد تا بتوانید کالای مناسب و مورد نیاز خود را درخواست کنید.

طراحی و ساخت سوله سبک قوسی

در این جا بحث بیشتر به یک نوع خاص از سوله است . طراحی و ساخت سوله سبک قوسی با دخالت  نرم افزارهای بروز دنیا ودستگاه های اتوماتیک اجرا می شود. ساخت سوله با بهترین کیفیت و قابلیت ها و استانداردها  عملیاتی می شود .

از جمله  فعالیت های این این شرکت ها در زمینه ساخت سوله قوسی (هلالی) می باشد.

قیمت تمام شده هر متر مربع سوله معیار محاسبات یک سوله سبک ارزان و مقاوم محسوب می گردد. ساخت سوله قوسی نیاز به طراحی دقیق و استفاده از مواد اولیه مرغوب دارد.

در خرید یک سوله سبک قوسی، ارزان و مقاوم فاکتورهای دیگری نیز دخیل هستند که در مجموع بسیار پر اهمیت است

 

معیار های ساخت سوله قوسی

در سوله های قوسی تیر ورقی میتوان از عرض 5 متر تا دهانه 60 متر اجرا نمود در صورتی که در سوله های مشابه مثل ubm از عرض 10 متر تا 34 متر قابلیت اجرا دارد.

در سوله های هلالی (قوسی) ارتفاع ستون سازه را از 1 متر تا 36 متر میتوان اجرا نمود در صورتی که در سوله های مشابه از جمله ubm  نهایتا از 5 ال 12 متر می توان استفاده نمود.

مشاوره ساخت سوله

مشاوره خرید سوله دست دوم

مشاوره ساخت اسکلت فلزی

ساخت سوله در شهر همدان 

در طول سالیان زیادی در شهر همدان در مزینه ی ساخت سوله و سوله دست دوم خدمات زیادی را انجامشده است و به دلیل ماهیت صنعتی این شهر کاربرد های زیادی برای سوله در این شهر وجود دارد توجه به سلیقه ها و مهارت های لازم در ساخت سوله به ویژه متناسب با نیاز های بومی این شهرستان میتواند تضمین کننده سابقه فعالیت مفید در این شهر باشد

 برای بهره مندی از خدمات بانک سوله ایران در شهر همدان کافیست با مشاوران ما در زمینه های مختلف سازه های صنعتی مشاوره کنید . 

 

ساخت سوله 

 سوله دست دوم 

ساخت اسکلت فلزی

برای ارائه خدمات مناسب  ابتدا بایستی به بررسی های دقیق عمرانی پرداخت  و نکات و موارد مهم برای دستیابی به هوای مناسب درون سالن را از همان آغاز ساخت سوله در نظر گرفت و بهترین راه کارها را پیشنهاد داده و اجرا کرد . 

  خدمات سوله سازی  در همدان

بانک سوله ایران چه در زمینه ساخت سوله در همدان و چه در زمینه ی خدمات دیگر که  شهرهمدان برای مشتریان در زمینه ی سوله دست دوم و ساخت اسکلت فلزی  انجام داده است بسیار زیاد بوده و با وجود گستردگی زیادی که این سوله ها دارند و از لحاظ وزن و مواد ساخته شده با قیمتهای متفاوت و عالی به مشتریان و درخواست کنندگان پیشنهاد داده میشود. .

 برای بهره مندی بیشتر از خدمات ما کافی است با مشاوران ما در هر جایی از ایران که هستید ارتباط داشته باشید . همکاران ما با توجه به نیاز های شما در زمینه های مختلف صنعتی و کاربردی میتوانند به شما پیشنهاداتی ارائه دهند که بتوانید با کمترین هزینه طرح های خود را عملیاتی کنید . 

مشاوره ساخت سوله 

مشاوره خرید سوله دست دوم 

مشاوره ساخت اسکلت فلزی

دفتر مرکزی سوله ایران

021-22220266

انبار مرکزی سوله ایران

021-56867200

شماره موبایل مدیریت

09121017171

پست الکترونیک سوله ایران

Info@Sooleiran.com Beigi@Sooleiran.com